Jarmark ~ Shop

Naše fanouškovské předměty

Partnerem Bratrstvo Luny je metal a gothic shop NOSFERATU. Některé z níže uvedených produktů si lze objednat v NOSFERATU nebo přímo zakoupit do velkého kamenného obchodu NOSFERATU – ulice Štěpánská 26, Václavské náměstí – Praha (Otevřeno po-pá 11-19 hod., so a ne 10-16 hod.). Předem si ověřte dostupnost zboží skladem v internetovém shopu www.nosferatu.cz

Oficiální merch Bratrstvo Luny lze získat i u polského prodejce. Informace v polštině na emailu: bratrstvoluny@wp.pl (pouze pro distribuci v Polsku)


La Loba Ante Portas & Signum Diabolicum (2011), CD+EP

Vlčí novinkové 2CD La Loba Ante Portas gothic rockových Trubadúrů BRATRSTVO LUNY vyšlo v podobě luxusního digibooku s tvrdými knižními deskami opatřenými lesklým potiskem a parciálním lakem. Výpravný booklet mistra Deathera čítá 36 stran a mrazivě dokresluje mystickou atmosféru alba. Předmluvu Znamení vlka do bookletu napsal vlčí guru spisovatel Jaroslav Monte Kvasnica. O námětu a obsahu alba se dozvíte víc z televizní reportáže z jeho křtu ZDE.

Cena 290,- Kč včetně poštovného a balného. Zboží posíláme doporučeně a řádně zabalené, tak aby nedošlo k jeho poškození.

Goethit (2009), CD

Debutové album gothic rockových Trubadúrů z povodí Vltavy, kteří příběhem "Goethit" říkají "Temnoty hlubin jsou vřídlem magického světla". Album je zabaleno do luxusního super jewel boxu a obsahuje umělecký booklet o 32 stranách od mistra Deathera! RECENZE ZDE

Cena 290,- Kč včetně poštovného a balného. Zboží posíláme doporučeně a řádně zabalené, tak aby nedošlo k jeho poškození.

Gotická duše (2007), demo CD

První demo album Bratrstvo Luny vydané v limitovaném nákladu 313 ks.

VYPRODÁNO!

Triko Goethit pánské

Pánské vysoce kvalitní (vysoká gramáž materiálu) značkové triko „Gothic Rock Troubadours“.

Poslední kusy

Triko Goethit dámské

Dámské vysoce kvalitní elastické značkové triko „Gothic Rock Troubadours“. Dostupné velikosti S, M a L

Cena včetně poštovného a balného 250 Kč.

Mikina Goethit

Pánská vysoce kvalitní (vysoká gramáž materiálu) značková mikina „Gothic Rock Troubadours“.

VYPRODÁNO!

Udělat objednávku

Jméno a příjmení
Emailová adresa
TOPlist